خاصیت دارویی عطر و ادکلن

ارسال شده در مرداد ۸ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

عطر و ادکلن شما ناجی سلامتی شماست!! سعی می کنیم خاصیت دارویی چند رایحه را بیان کنیم ، با مطالب ما همراه باشید تا در مورد عطرها و خواص آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید..

هر روز شاهد بیماری هایی هستیم که به لیست بیماری ها و امراض مختلف اضافه می شود. درمان هر بیماری گاه راه های مختلف و گاهی سخت می باشد. یکی از راه هایی که در بسیاری از بیماری ها و امراض کشف ده است، عطر می باشد.

در این روش با استنشاق یک بو، مرکز حافظه بویایی فرد فعال می گردد. در این قسمت هر بو، همراه با حس ما نسبت به آن بو ذخیره می‌شود (اغلب احساسی که اولین بار با استنشاق یک عطر به ما دست داده است). وجود چنین مرکزی در مغز سبب می‌شود که یک بو به نظر ما خوب و دیگری بد باشد.بعد از فعال شدن این بخش، دستگاه لیمبیک پیک‌های شیمیایی آزاد می‌کند و شما احساسی را پیدا می‌کنید که اولین بار با تماس با این بو پیدا کرده بودید و در نتیجه ما احساس خوب یا بد خواهیم داشت. اگر ما برای درمان از مواد معطری استفاده کنیم که حالتی خوب در بیمار ایجاد کند، می‌تواند سبب درمان شود.به طور کلی این روش، درمان روانشناسی و درمان فیزیکی را توأماً به همراه دارد و با کمک به بدن و ذهن به درمان بیماران کمک می‌کند.

اسانس لیمو ترش:

این عطر از پوست لیمو ترش بدست می‌آید و سبب بهبود قدرت تمرکز در افراد و نیرو بخشیدن به فعالیت‌های ذهنی و تحریکات عصبی می‌شود.عطر لیمو ترش، عطر قابل توصیه برای محیط‌های کار است، زیرا که جو محیط کار را آرام می‌کند و باعث می‌شود که از اشتباهات انسانی پیشگیری شود. همچنین خستگی، تنبلی و استرس را از بین می‌برد و ایجاد ارتباط را در محیط کار آسان‌تر می‌کند.مانند دیگر اعضای خانواده مرکبات، لیمو ترش در ضدعفونی کردن محیط قدرتمند است و در درمان کم‌خونی، اسهال، فشار خون بالا، کلسترول بالا، رماتیسم، بی‌اشتهایی، سردرد، خارش و آسم مؤثر است.

این اسانس ها به طور علمی در ساخت عطر ها ی مختلف وجود دارند. شما فقط کافیست به یک فروشگاه معتبر سر بزنید و رایحه مورد نظر خود را انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی در این مورد می تواند بهترین گزینه باشد زیرا رایحه ها و انواع کامل تری در یک جا برای شما فراهم می کند.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>