روانشناسی رنگ ها در عطرها

ارسال شده در مرداد ۵ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

عطر زنانه، عطر مردانه، عطر کودکان و .. هر یک بنا به ترکیبات و خواصی که درارند مناسب برای گروهی از مردم طراحی شده اند. در این میان علاوه بر رایحه ها و نام ها رنگ ها هم در عطرها مطرح می شوند. رنگ ادکلن شما نشان از خواص و ترکیبات آن می دهد. در ادامه به معرفی برخی از رنگ های معمول عطر و ادکلن می پردازیم .برای روانشناسی دیگر رنگ ها با ما همراه باشید ..

بنفش رنگ دل فریبی است که از دیرباز رنگ ملکه‌ها بوده است. بنفش در طبیعت کم‌ یاب است و بیشتر رنگ آتلیه و کارهای هنری است. بنفش رنگ رازگونه‌ای است. رنگی که شما را وادار به تفکر و تأمل و احترام نموده. رایحه اشرافی و سنگین این نوع عطرها معمولا گرم و شیرین است.

89159dfc1101e84d03e477183ad63f4a 1382528900 1426423145
بنفش روشن (یاسی):

این نوع بنفش با رنگ سفید مخلوط شده و از شدت رنگ آن کاسته شده. رنگ معصومیت، صداقت و پاکیست. رایحه لطیف این نوع عطر ملایم و شیرین بوده. هر زایقه بویایی را به سمت خود جذب می کند.
بنفش تیره:

از ترکیب رنگ بنفش و مقدار معینی مشکی بنفش تیره بدست می آید.  رایحه تند،گرم، با وقار و فاخر این نوع عطرها با رد بوی عمیقی که از خود به جای میگذارند شما را به ژرفای یک دنیای پر رمز و راز سوق میدهد.

 

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>