عطرهای سرد

ارسال شده در مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

فروش عطر معمولا با توجه به چند فاکتور صورت می گیرد؛ عواملی که باعث می شود عطرها مرغوب تر و در نتیجه گرانقیمت تر شوند و همین عوامل گاهی نادیده گرفته می شوند و ما بدون توجه به آنها هزینه ای را پرداخت می کنیم. گاهی فقط به خاطر اینکه ادکلن خاصی قیمت خوبی دارد (حالا برحسب اینکه قیمت پایین مد نظر ما باش و یا قیمت بالا و لوکس بودن مد نظر ما باشد) نسبت به خرید عطر تصمیم می گیریم . ولی بهتر این است که در مورد عطرها کمی اطلاعات داشته باشیم. در این بخش در مورد عطرهای سرد حرف میزنیم. با ما همراه باشید.

 

این قبیل عطرها معمولاً بوی تمیزی، جوانی، و انرژی می دهند. درون مایه رایحه این قبیل عطرها بوی اقیانوس ها را در ذهن زنده می کند. در اسم چنین عطرهایی اغلب نام “آب ” ، “یخ ” ، “باران ” ، و یا “خنک ” به کار می رود و معمولاً در شیشه های آبی تولید شده و جعبه های بسته بندی آنها نیز به رنگ آبی انتخاب می شوند. خانواده این قبیل عطرها بیشتر برای خانم های فعال و ورزش دوست پیشنهاد می شود. از مشهورترین انواع این عطرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
Issey Miyake L’Eau de Issey
Bulgari Blu Notte
Marc Jacobs Rain
Giorgio Armani Acqua di Gio
Davidoff Cool Wate

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>