عطرهای چوبی

ارسال شده در مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۵ موضوع دسته‌بندی نشده توسط

در مطالبی که قبلا گفته شد در مورد انواع رایحه ها، عطرها و خواص ادکل ها صحبت کردیم. در این بخش در مورد یک نوع رایحه دیگر حرف میزنیم. عطرهایی که مورد علاقه بسیاری از مردم هستند. رایحه ای که شاید با شنیدن نامش یاد چوب های خوشبو و عودها بیوفتید. اما همیشه چوب با دودکردن همراه نیست..در بسیاری از موارد در ترکیبات عطر و ادکلن از رایحه های چوبی و انواع مختلف چوب های معطر استفاده می شود.

 Untitled-2

عطر زنانه با رایحه چوبی و همین طور عطرمردانه با رایحه چوب داریم. بنابراین رایحه چوب یک رایحه محبوب در میان هم مردان و هم زنان است. این عطرها هم مانند عطرهای شرقی بوی تندی دارند اما قدری ملایم تر، دلپذیر تز و جاافتاده تر هستند. درون مایه بوی این عطرها رایحه چوب، خزه، صندل، سدر، و نعناع را در بر دارد. عطرهایی که در این گروه جای می گیرند می توانند اغلب هم مورد استفاده خانم ها قرار بگیرند و هم آقایون. خانم هایی که تمایل به استفاده از عطرهای با رایحه چوب دارند عموماً سرزنده، آزاد منش، و خاکی هستند. از جمله محبوب ترین عطرهای چوبی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:
Gucci Rush
Fendi Palazzo
Miss Boucheron

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>