عطرها باعث ترک سیگار می شوند.

ارسال شده در مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

به جای خرید سیگار ، اینبار به خرید ادکلن بروید.. بوی سیگار برای خیلی از ماها آزار دهنده است. اگر یکی از افراد خانواده سیگاری باشد !! آنگاه بوی سیگار را می توان از تمام افراد خانواده حس کرد. ترک سیگار هم شاید یکی از کارهای دشوار برای فرد سیگاری باشد. با این حال راه های مختلفی برای ترک سیگار وجود دارد. یکی راه شاید دور از ذهن عطر و ادکلن باشد!!

عطرها و رایحه ها در رمان بسیاری از بیماری ها نقش موثری دارند. اگر با خواص انواع عطر و  رایحه ها آشنا باشید قطعا می توانید بهترین استفاده را از هر امکانی که در اختیار دارید به انجام برسانید. با ما همراه باشید تا با یک رایحه معجره آسای دیگر آشنا شوید.

  

 

رایحه فلفل سیاه

در بررسی انجام شده در سال ۲۰۱۳، محققان از داوطلبان سیگاری خواستند رایحه روغن فلفل سیاه یا سنبل ختایی را استشمام کنند. نتایج این بررسی نشان داد این ۲ روغن طبیعی هوس سیگار کشیدن را کاهش می دهد. داوطلبانی که رایحه فلفل سیاه را استشمام کردند سوزش خفیفی در گلو احساس کردند که حالت آن مشابه زمان سیگار کشیدن است. افرادی که سنبل ختایی را استشمام کردند همانند هنگام سیگار کشیدن احساس آرامش کردند. محققان به افراد سیگاری که قصد ترک این عادت را دارند توصیه می کنند هنگامی که هوس می کنند سیگار بکشند این رایحه ها را استشمام کنند.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>